rajons

Par Teiku

2014. gada 17., 24. un 31.maijā biedrība “CKND” ar Jaunatnes Starptautisko Programmu Aģentūras atbalstu, sadarbībā ar Rīga2014 un Teikas skolām organizē pagalma svētkus Brīvības gatves 356 mājas iekšpagalmā ar mērķi vērst teicēniešu un citu rīdzinieku uzmanību uz kultūras iniciatīvām un aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējām Teikā. Visu trīs pasākumu sākums pl. 13:00, un tos vada Andris Rupais.

Lielais vairums rīdzinieku dzīvo Rīgas perifiērijās, taču tā kā Rīga ir monocentriska, pat perifēriju iedzīvotāji, izvēloties atpūtas vietu, visbiežāk izvēlās doties uz centru.

Mēs vēlamies mainīt uzskatu, ka ‘otrpus žogam zāle vienmēr zaļāka’, tāpēc mūsu projekta sauklis ir: „Rajons. Kur zāle zaļāka”. Ar šo pasākumu sēriju esam paredzējuši vērst iedzīvotāju uzmanību mikrorajonu potenciālam kultūras, izklaides un uzņēmējdarbības jomās un aicināt cilvēkus veidot ‘trešo telpu’ – starp mājām un darbu, atvērtu, pozitīvu vidi, kur iepazīt apkārtējos, organizēt kopīgus pasākumus, dalīties savās zināšanās un prasmēs un vienkārši - būt kopā.

Trīs nedēļu garumā mēs no jauna atklāsim dažādas Teikas puses un iepazīsimies ar visu to aizraujošo, ko tā piedāvā.